Головна » 2017 » Листопад » 27 » У МДУ пройшов ІІ Англомовний учнівський дебатний турнір «Mariupol, debate!»
09:55
У МДУ пройшов ІІ Англомовний учнівський дебатний турнір «Mariupol, debate!»

24 листопада на факультеті іноземних мов відбувся ІІ Англомовний учнівський дебатний турнір «Mariupol, debate!», присвячений Дню гідності та Свободи в Україні. Турнір відбувся з ініціативи Маріупольського науково-методичного центру у рамках угоди про співпрацю між МДУ та департаментом освіти Маріупольської міської ради. 

Серед експертів, які оцінювали учасників, були вчителі загальноосвітньої школи №29 Анна Мітіна, Микола Чайкін, Євгенія Ковтун, старший викладач кафедри англійської філології МДУ Максим Стьопін, студенти факультету іноземних мов Маргарита Івахненко та Євгенія Панчищенко.

У турнірі взяли участь 12 дебатних команд із загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл Маріуполя №№ 3, 4, 9, 16, 31, 63, 66, 68, навчально-виховних комплексів №№ 14, 28, технічного і технологічного ліцеїв.  

Протягом змагання учасники були задіяні у гарячих дискусіях, під час яких вони ділилися своїми знаннями і думками на запропоновану тему. Дебати - формат, цікавий як студентам, так і учням, а тому широко використовується в усьому світі. Такі заходи розвивають комунікативні здібності, вчать мистецтву спілкування з людьми для обміну досвідом, власними поглядами і почуттями. 

Переможцем турніру стала команда спеціалізованої школи №66.

Читайте також: Вечір американського кіно у МДУ

Переглядів: 397 | Додав: Прес-центр