Головна » 2017 » Лютий » 20 » У МДУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
12:32
У МДУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

18 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України, який проводиться щорічно під егідою Міністерства освіти і науки України.

У щорічних інтелектуальних змаганнях взяли участь учні 9 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, технікумів Маріуполя і Донецької області. Захист учнівських науково-дослідницьких робіт відбувався у наукових секціях «Правознавство», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит», «Археологія», «Етнологія», «Всесвітня історія», «Мистецтвознавство», «Українська мова». Учасники презентували результати своїх досліджень в онлайн режимі. Викладачі Маріупольського державного університету оцінювали роботи старшокласників у складі журі конкурсу.

Даний Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, прищеплення навичок науково-пошукової роботи, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними його завданнями є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Бажаємо учасникам подальших успіхів у розпочатій науково-дослідницькій діяльності!

Читайте також: Вихователі дошкільних навчальних закладів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ

 

Переглядів: 682 | Додав: Прес-центр