Головна » 2017 » Листопад » 27 » У МДУ відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади школярів з російської літератури
09:37
У МДУ відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади школярів з російської літератури

26 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади школярів з російської літератури. Участь у змаганні філологів-русистів взяли 113 осіб (учні 8-11 класів навчальних закладів міста Маріуполя). Співорганізаторами олімпіади від факультету стали старші викладачі кафедри слов’янської філології та перекладу Олена Педченко та Ганна Маслова.

Протягом трьох годин кращі знавці російської мови та літератури виконували різнопланові завдання теоретичного та творчого характеру, які включали проходження тестування, вирішення лінгвістичних задач та виконання аналізу тексту. До складу організаційного комітету увійшли методист науково-методичного центру департаменту освіти Маріупольської міської ради Світлана Романюк та вчитель першої категорії загальноосвітньох школи №3 Інна Комар. Роботи учасників оцінювало авторитетне журі. За ходом олімпіади спостерігала методист Маріупольського науково-методичного центру Валентина Богданова.

Результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті  Маріупольського науково-методичного центру наступного тижня.

Читайте також: У МДУ пройшов ІІ етап учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Переглядів: 218 | Додав: Прес-центр