Головна » 2017 » Березень » 10 » У МДУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі соціальних комунікацій
19:13
У МДУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі соціальних комунікацій

10 березня на базі Маріупольського державного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі соціальних комунікацій. Результати досліджень презентували студенти з Києва, Кременчука, Полтави, Острога, Вінниці, Сум, Одеси, Рівного, Львова, Переяслав-Хмельницького, Дніпра, Херсона, Луганська, Тернополя, Чернівців, Маріуполя. Всього було представлено 35 наукових робіт з 20 вищих навчальних закладів України.

Ось уже третій рік Міністерство освіти і науки України визначає МДУ базовим для проведення цього престижного конкурсу. Це говорить про важливе значення вишу як центру якісної підготовки фахівців в галузі соціальних комунікацій.

На відкритті ІІ туру присутніх вітали ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор політичних наук, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов і директор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор Володимир Різун

В рамках ІІ туру з доповідями виступили 19 студентів. Учасники конкурсу досліджували особливості брендування українських міст, авторські програми на регіональному телебаченні, маніпуляційні технології в ЗМІ під час передвиборчих кампаній, медіаграмотність і формування критичного ставлення молоді до ЗМІ, специфіку політичної карикатури, гендерні стереотипи в рекламі, сучасні журналістські жанри і інші не менш актуальні питання.

До складу журі, яке очолив Володимир Різун, увійшли провідні фахівці в галузі соціальних комунікацій, професора Маріупольського держуніверситету Тетяна Іванова і Світлана Безчотнікова, завідувач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Марія Бутиріна, завідувач кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталія Поплавська, завідувач кафедри журналістики та філології Сумського державного університету Олена Ткаченко.

За підсумками конкурсу журі відзначило високий рівень студентських наукових досліджень і визначило 9 призерів, які отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів. Перше місце посіли магістр Маріупольського держуніверситету Ганна Демків, студентки Вінницького державного педагогічного університету імені М. М. Коцюбинського Світлана Кіщук та Карина Дика.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі соціальних комунікацій в МДУ завжди супроводжується цікавими зустрічами і майстер-класами, які проходять з ініціативи кафедри-організатора. У цьому році 10 березня, перед початком конкурсу, пройшла відкрита лекція директора Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, професора Володимира Різуна, а завтра, 11 березня, відбудеться тренінг доктора педагогічних наук, професора, медіа- та бізнес-тренера Тетяни Іванової «Інтерактивні форми і методи навчання в процесі викладання курсу «Медіаграмотність». Таким чином, виш прагне підвищити рівень знань і практичних навичок студентів, познайомити з новітніми тенденціями і досягненнями у сфері їх майбутньої професійної діяльності.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конкурсу! Успіхів вам і наснаги для продовження наукових пошуків!

Читайте також: У МДУ обговорили сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні

Переглядів: 465 | Додав: Прес-центр