Головна » 2016 » Грудень » 14 » У МДУ відбувся круглий стіл «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки, перспективи»
12:34
У МДУ відбувся круглий стіл «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки, перспективи»

14 грудня на базі Маріупольського державного університету пройшов круглий стіл на тему: «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки,  перспективи». Даний захід проводився за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні на підтримку виконання Річної національної програми співпраці Україна-НАТО на 2016 рік.

Круглий стіл провели координатор громадської ініціативи «Атлантичний інформнаступ», директор Центру зовнішньополітичних досліджень, радник Міністра освіти і науки України (2014-2016 рр.) Сергій Пархоменко та автор проекту «NATO-Quest», секретар депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Естонською Республікою Михайло Колібабчук. Також у заході взяли участь викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ і студенти спеціальностей «Міжнародні відносини», «Міжнародна економіка», «Журналістика».

 

Протягом круглого столу учасники обговорили питання щодо інформування населення України про співпрацю між Україною і НАТО в умовах інформаційної війни та відбулась презентація інтернет-вікторини «NATO-Quest».

В ході засідання студенти Маріупольського державного університету проявили велику зацікавленість в обговоренні представлених питань.

Читайте також: Студенти МДУ обговорили шляхи розвитку конфлікту на Донбасі з міжнародними експертами

Переглядів: 317 | Додав: Прес-центр