Головна » 2018 » Лютий » 27 » У МДУ відбувся методичний семінар з наукометричних баз даних для науковців
16:19
У МДУ відбувся методичний семінар з наукометричних баз даних для науковців

27 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся міжкафедральний методичний семінар історичного факультету на тему «Якість освітніх досліджень в Україні та представлення результатів наукових студіювань у міжнародних наукометричних базах даних: досвід УАДО».  Доповідачем виступив доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ В’ячеслав Кудлай. Він розповів присутнім про досвід, отриманий під час Першої Зимової школи Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень».

Важливими факторами для проведення методичного семінару є значна активізація друкування наукових статей у зарубіжних виданнях та доведення відповідності вимог провідних вітчизняних видань до рівня зарубіжних. На сьогодні перед науковцями гостро стоїть проблема активного володіння і використання інформації та діючих міжнародних стандартів наукового письма. Вимоги до оформлення результатів наукових досліджень та наукових статей в основному регламентуються відповідними діючими стандартами та вимогами наукових видань.

Під час семінару учасники познайомилися з вимогами до підготовки академічних публікацій, які сприятимуть якості проведення досліджень, а також із можливостями публікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних.

Читайте також: Педагоги Донеччини обговорили перспективи співпраці в умовах Нової української школи

Переглядів: 328 | Додав: Press