Головна » 2020 » Лютий » 17 » У МДУ відбувся обласний етап захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук
12:40
У МДУ відбувся обласний етап захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук

Щорічно під егідою Міністерства освіти і науки України у Маріупольському державному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Конкурс проводиться з метою виявлення обдарованої молоді, залучення її до наукової діяльності та створення умов для самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві.


В обласному етапі, який відбувся 15 лютого, взяли участь близько 30 учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій та ліцеїв Донеччини. Конкурсанти представили результати власних наукових досліджень у сімох секціях: «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит», «Історія України», «Етнологія», «Правознавство», «Українська мова». 


Школярі досліджували захист прав дітей та особливості дитячого самоврядування, повсякденне життя купецтва, військову техніку запорозських козаків, роль інвестиційних процесів у національній економіці, стан сучасного грошового ринку та його вплив на економічні процеси, розвиток малого бізнесу.


Захист науково-дослідницьких робіт проходив за особистої участі школярів та в онлайн-режимі. Роботи оцінювало компетентне журі у складі викладачів Маріупольського держуніверситету, які також виступили науковими керівниками та рецензентами учнівських робіт. 


З-поміж іншого, доцент кафедри соціальних комунікацій Олена Мельникова-Курганова увійшла до складу журі обласного етапу конкурсу-захисту, що проходив у Слов'янську. Викладачка оцінювала наукові роботи у чотирьох секціях: «Журналістика», «Педагогіка», «Соціологія», «Психологія». Школярі висвітлювали питання фейків в інформаційному просторі, порушення журналістської етики, безпечного середовища для розвитку, гендерних відмінностей уявлень про дружбу.


Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України будуть розміщені на сайті Донецької обласної Малої академії наук учнівської молоді.


Читайте також: Учням Маріупольського міського ліцею розповіли про переваги навчання у МДУ

Переглядів: 403 | Додав: Press2