Головна » 2017 » Березень » 6 » У МДУ відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня
15:57
У МДУ відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

6 березня у Маріупольському державному університеті відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Такий подарунок зробив представницям прекрасної статі Молодіжний центр МДУ.

За традицією тепло і душевно дівчат і жінок, присутніх у залі, привітав ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов:

«Я пишаюся тим, що працюю в дружному та успішному колективі, де понад 80% викладачів і співробітників – це представниці прекрасної половини людства. У нашому університеті майже 2300 студентів – це дівчата. Тож для нас 8 Березня є одним із найбільш важливих та радісних свят. Дорогі жінки та дівчата! Ви є окрасою нашого життя і нашого славетного університету. Ви створюєте чудову атмосферу мудрості і краси, працьовитості й енергії, професіоналізму та гармонії. Сердечно дякую всім вам за сумлінну і самовіддану працю, ініціативність та успіхи у роботі і навчанні. Щиро зичу вам доброго здоров’я, щастя, любові, сімейного благополуччя, душевного тепла, миру та великих досягнень у роботі і навчанні! Весна починається з ваших гарних і добрих посмішок, тож посміхайтесь частіше!»

 

 

Концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню, включала яскраві вокальні та танцювальні номери у виконанні солістів і творчих колективів університету. На сцені виступили народний ансамбль танцю «Промінь», солістка групи «DeVeras» Юлія Курченкова, Максим Костенко, Олена Голівець, Маргарита Федіна, Елизавета Козак, Вікторія Обуховська, Наталя Чаботарьова. Також чарівних дівчат і жінок університету привітали учасниці зразкового ансамблю танцю «Ассорті» Міського Палацу культури «Чайка». Ведучим святкової програми був заступник декана факультета іноземних мов МДУ Максим Стьопін.

Читайте також: Студенти і викладачі факультету грецької філології МДУ відзначили початок Великого Посту запуском повітряних зміїв

 

Переглядів: 623 | Додав: Прес-центр