Головна » 2017 » Грудень » 13 » У МДУ відбувся тренінг для учасників програми обміну GOxChange
14:20
У МДУ відбувся тренінг для учасників програми обміну GOxChange

13 грудня в рамках проекту GoEast відбувся тренінг зі студентами Маріупольського державного університету, які вирушать до Ужгороду за програмою обміну GOxChange

Захід провели координатор GoEast Світлана Колодій, координатор проекту GOxChange Юлія Федотовських та член команди проекту GOxChange Сергій Плашенко.

Під час зустрічі представники проекту розповіли студентам про Global Office та GoEast і чим вони займаються.

За підсумками заходу учасники ближче ознайомилися з програмою, зі своєю роллю в проекті та сформували 8 робочих команд. Також вони висловили побажання про те, що саме хотіли б побачити в Ужгороді. За допомогою проектів, які створюватимуться у командній роботі, студенти руйнуватимуть стереотипи про невідоме місто.

GOxChange - це пілотний проект у якому візмуть участь студенти з Ужгородського національного університету та Маріупольського державного університету. Сутність програми в тому, аби за 10 днів учасники побачили інше місто таким, яким воно є насправді.

Читайте також: Студентка МДУ стала переможцем конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення реформи місцевого самоврядування

Переглядів: 444 | Додав: Press