Головна » 2018 » Квітень » 13 » У МДУ відбувся турнір із туризму серед школярів Маріуполя
16:49
У МДУ відбувся турнір із туризму серед школярів Маріуполя

13 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов V відкритий турнір із туризму серед школярів міста. Цього року у змаганні взяли участь команди 10 закладів середньої освіти Маріуполя: Маріупольського технічного ліцею та шкіл №№ 10, 25, 26, 32, 40, 57, 66, 67, 68. Організаторами турніру виступили кафедра менеджменту та науково-методичний центр департаменту освіти Маріупольської міської ради. Турнір проведено з метою профорієнтації та популяризації туризму серед молоді.

На початку заходу школярів привітали декан економіко-правого факультету, професор Роман Толпежніков і завідувач кафедри менеджменту, професор Володимир Омельченко.

 

Ведучими турніру виступили методист науково-методичного центру департаменту освітою Маріупольської міської ради Ірина Комісарова і доцент кафедри менеджменту Федір Перепадя. У складі журі були викладачі кафедри менеджменту.

 

Школярі продемонстрували вміння вести наукові дебати, власні творчі та аналітичні здібності та прагнення до нових знань в туристичній сфері. Особливої уваги набули питання розвитку туристичного потенціалу України та нових технологій туристичного обслуговування.

 

У фінальну частину турніру вийшли команди Маріупольського технічного ліцею та команди ЗОШ №№ 67, 26 та 10, які продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки та показали якісну командну роботу. Учасники боролися за перемогу демонструючи свої знання у відеовікторині й докладах.

 

Переможцем у фіналі турніру стала команда школи № 67 «Геліос», яка отримала пам’ятні призи, дипломи та кубок переможця турніру.

 

Читайте також: У МДУ пройшла німецькомовна літературна майстерня для школярів

Переглядів: 313 | Додав: Press