Головна » 2020 » Липень » 7 » Понад 500 бакалаврів МДУ отримали дипломи про вищу освіту
16:10
Понад 500 бакалаврів МДУ отримали дипломи про вищу освіту

У Маріупольському державному університеті відбувся випуск бакалаврів. Цього літа документи про вищу освіту отримали понад 500 випускників, серед яких громадяни Азербайджану і Туркменістану. 

Дипломи з відзнакою отримала молодь, яка відмінно навчалася, успішно займалася наукою, ставала призерами всеукраїнських олімпіад і конкурсів наукових робіт, брала участь у міжнародних проєктах і молодіжних обмінах. З-поміж них Катерина Чульська (спеціальність «Політологія»), Інга Павлій (спеціальність «Журналістика»), Катерина Монастирська (спеціальність «Менеджмент»), Галина Сагірова (спеціальність «Економіка») та інші. 


Крім того, серед випускників є творча молодь, яка брала активну участь у культурному житті університету та міста. Максим Костенко (спеціальність «Переклад (англійська)») та Галина Сизоненко (спеціальність «Мова і література (англійська)») протягом усіх років навчання радували викладачів, співробітників, студентів і гостей МДУ своїми яскравими вокальними виступами та танцювальними номерами.


Приємно відзначити, що серед нинішніх бакалаврів є і ті, хто доклав багато зусиль заради розвитку своєї Альма-матер. Ініціативна група студентів МДУ, до складу якої входив Сергій Яровий (спеціальність «Екологія»), реалізувала екологічний проєкт, що дозволяє університету економити природні ресурси. Як голова студради, хлопець активно займався захистом соціальних прав студентів та їх культурним дозвіллям. 


Також цього року відбувся перший випуск бакалаврів спеціальностей «Соціологія» і «Культурологія». Молодь поповнила ряди фахівців, які сприятимуть соціальному розвитку населення та зміцненню культурного потенціалу України. 


Вітаємо бакалаврів 2020 року та зичимо великих успіхів і перемог на життєвому шляху!

 

Читайте також: Привітання ректора МДУ Костянтина Балабанова випускникам бакалаврам 2020 року (ВІДЕО)

Переглядів: 514 | Додав: Press2