Головна » 2018 » Вересень » 28 » У МДУ відзначили День дошкілля і 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського
16:40
У МДУ відзначили День дошкілля і 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

28 вересня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відзначили День дошкілля і 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Програма святкування була цікавою та насиченою. В організації загальнокультурних заходів взяли участь викладачі та студенти кафедри дошкільної освіти.

Актуальні питання роботи з дітьми дошкільного віку студенти обговорили на Педагогічних студіях «Сухомлиновські читання», які проходили під керівництвом завідувача кафедри дошкільної освіти МДУ, доцента Олени Брежнєвої. У своїх доповідях учасники розглянули умови розвитку лідерського потенціалу, спостережливості, формування самооцінки та споживчої культури у дітей старшого дошкільного віку. Особливу увагу приділили підготовці майбутніх вихователів до педагогічної творчості та впровадженню інноваційних технологій в освітній процес дошкільного закладу. 


Також у цей день на факультеті працювала Творча лабораторія «Місто майстрів», у рамках якої студентська молодь удосконалювала практичні навички створення витинанок, «ловців снів», виробів із помпонів та покидькового матеріалу, із використанням технологій скрапбукінга та кумихімо. Проведення майстер-класів координувала старший викладач кафедри дошкільної освіти Ольга Березіна. 


Після плідної творчої роботи учасники заходів оглянули виставки «Витинанки», «Святкове натхнення» та фотовиставку «Світ дитинства».


У такий спосіб організатори заходів прагнули привернути увагу студентства і педагогічної спільноти до необхідності модернізації дошкільної освіти, познайомити студенів із новими технологіями виховання дітей дошкільного віку, показати трансформацію ідей Василя Сухомлинського в освітньому просторі сучасного дитячого садка.


Читайте також: Генеральний консул Греції Елені Георгопулу розповіла студентам про внесок Греції у світову культуру

Переглядів: 259 | Додав: Press