Головна » 2016 » Листопад » 17 » У МДУ відсвяткували Міжнародний день студента
12:20
У МДУ відсвяткували Міжнародний день студента

17 листопада в Маріупольському державному університеті відбулося святкування Міжнародного дня студента. До цього дня був приурочений гала-концерт 15 Фестивалю студентської творчості «Дебют», який проводиться щорічно з метою розкриття творчого потенціалу і підтримки талановитої молоді університету.

На початку концертної програми до студентства звернувся ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він тепло привітав усіх присутніх зі святом і підкреслив, що у МДУ вчиться багато розумних, красивих, талановитих, активних студентів, і все, що створюється в університеті, робиться заради них. Приємним подарунком стала традиційна церемонія вручення іменних стипендій кращим студентам вузу.

Стипендії Президента України отримали магістрантка економіко-правового факультету Анастасія Каламітрі, і студент 4 курсу історичного факультету Олександр Щекутьев. Стипендії Верховної Ради України отримали студентка історичного факультету Христина Білоус та студентка економіко-правового факультету Анастасія Перонко. Стипендію імені І. Ф. Кураса отримав студент 3 курсу історичного факультету Володимир Шаргородський. 10 студентів удостоїлися стипендії ректора Маріупольського державного університету. Також 14 кращих студентів МДУ отримали подяки від міського голови Вадима Бойченко і представника Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за участь у форумі «Маріуполь місто солідарсності».

Гала-концерт «Дебюту 2016» презентував найяскравіші виступи нинішніх першокурсників. У цьому році фестиваль проходив в 4 етапи. Спочатку новоспечені студенти отримали можливість розкрити свій інтелектуальний потенціал в ході турніру «Що? Де? Коли?». У змаганні взяли участь 13 студентських команд. Перше місце зайняла команда факультету іноземних мов.

Наступними етапами фестивалю були огляди талантів за жанрами, які показали, скільки творчих особистостей подарував університету набір 2016 року. У номінації «Вокал (соло)» 1-е місце зайняла першокурсниця факультету іноземних мов Ольга Данилкина. У номінації «Вокал (дует-тріо)» переміг дует Ольги Данилкіної і Владислава Радченко (факультет іноземних мов). Кращі здатності в жанрі «Конферанс» продемонстрував студент факультету грецької філології Максим Костенко, серед читців найвищу оцінку отримала Анна Крючкова (економіко-правовий факультет). Гран-прі в номінації «Художнє читання» отримала студентка факультету іноземних мов МДУ Ольга Данилкина.

Отже, за підсумками фестивалю «Дебют першокурсника» самим творчим факультетом був визнаний факультет іноземних мов, який отримав перехідний кубок фестивалю. Вітаємо переможців!

Читайте також: Маріупольський державний університет - ровесник незалежності Української держави - відзначає 25-річчя

 

 

 

Переглядів: 603 | Додав: Прес-центр