Головна » 2020 » Березень » 5 » У МДУ відсвяткували Міжнародний жіночий день
15:17
У МДУ відсвяткували Міжнародний жіночий день

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Маріупольському державному університеті відбувся святковий концерт «Про що говорять чоловіки». Гарний настрій викладачкам, студенткам і співробітницям подарували Молодіжний центр МДУ та Театрально-музичний колектив Tallent.

За традицією з вітальним словом до жінок та дівчат звернувся ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він побажав присутнім здоров'я, любові, душевного тепла і гармонії, великих успіхів у роботі та навчанні, а також зазначив, що тільки Жінка здатна одночасно поєднувати у собі незвичайну мудрість та силу, доброту та ніжність, чарівність та загадковість, красу та любов.
 

Я пишаюся тим, що працюю у дружньому, згуртованому та успішному колективі, де понад 80 відсотків викладачів і співробітників – це представниці прекрасної половини людства. В університеті майже три тисячі студентів – це дівчата. Саме тому 8 Березня для нас є найважливішим і найголовнішим святом,


Костянтин Балабанов


Концертна програма до Міжнародного жіночого дня включала яскраві виступи вокальної студії «Сопрано», сольні номери  Аліни Губської, Павла Целенко, Махмуда Діпу, народного ансамблю народного танцю «Промінь» та колективу сучасного танцю Equilibrium. Цього року концерт складався виключно з нових творчих номерів, які порадували глядачів.


Читайте також: Вокалісти МДУ завоювали Гран-прі міжнародного фестивалю ретро-культури

 

Переглядів: 380 | Додав: Press2