Головна » 2020 » Травень » 21 » У МДУ відсвяткували Всесвітній день вишиванки (ФОТО+ВІДЕО)
14:19
У МДУ відсвяткували Всесвітній день вишиванки (ФОТО+ВІДЕО)

Карантинні будні нарешті відзначилися маленьким святом – 21 травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Сьогодні адміністрація, співробітники та викладачі Маріупольського державного університету прийшли на роботу в українському національному вбранні. 

Різнокольорові та білі, з яскравим орнаментом і квітами, – вишиванки зробили похмурий дощовий день світлим і радісним, а звичайний робочій день – святковим. 
 

Напередодні свята Молодіжний центр Маріупольського держуніверситету запустив #VishivankaChallangeMSU серед співробітників, викладачів, студентів та іноземних слухачів підготовчого відділення. Дружна родина МДУ ділилася один з одним карантинними атрибутами – масками й антисептиками. Таким чином, челендж нагадав про правила захисту під час карантину і об’єднав тих, хто вимушен залишатися навчатися вдома та тих, хто приходить працювати до університету. 


Читайте також: Вчені МДУ отримали відзнаки МОН, Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради до Дня науки в Україні


Переглядів: 348 | Додав: Press