Головна » 2016 » Листопад » 21 » У МДУ відзначили День Гідності та Свободи
15:50
У МДУ відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл, приурочений до Дня Гідності та Свободи. Однією з головних завдань організаторів було дослідження і обговорення подій Революції Гідності та їх місця в історії України.

В ході круглого столу завідувач кафедрою історичних дисциплін МДУ, доктор історичних наук, професор Володимир Романцов виступив з доповіддю «Історична традиція українського Майдану». Також цю тему розкрили доценти кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики: кандидат політичних наук Олександр Черепченко і кандидат історичних наук Сергій Пахоменко. Аспірантка кафедри історичних дисциплін Анастасія Демченко висвітлила тему «євромайдан в історичній пам'яті українців».

 

Свій погляд на події євромайдану висловили і священнослужителі: отець Любомир Кащій (Українська православна церква Київського патріархату), отець Ростислав Спринюк (Українська греко-католицька церква), отець Іван (військовий капелан).
Також в засіданні круглого столу взяли участь журналісти і активісти громадських організацій - активні учасники євромайдану.

Подібні заходи є невід'ємною частиною патріотичного і морального виховання студентської молоді.

Читайте також: Патрульна поліція розповіла студентам МДУ про безпеку під час дорожнього руху

 

Переглядів: 471 | Додав: Прес-центр