Головна » 2017 » Листопад » 10 » У МДУ відзначили День незалежності Польщі
13:52
У МДУ відзначили День незалежності Польщі

10 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшов захід, присвячений 99-й річниці проголошення незалежності Республіки Польща – «Spacerujemy po Polsce». Його організаторами виступили студенти і викладачі кафедри слов’янської філології та перекладу.

В урочистому святкуванні взяли участь декан факультету грецької філології та перекладу, професор Світлана Шепітько, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ, кандидат історичних наук Сергій Пахоменко, студенти факультету.

Під час заходу учасники докладніше дізналися про історичний розвиток Республіки Польща, про суспільно-політичні події, що сприяли становленню держави, про національні державні символи: гімн, герб та флаг. Також зацікавлення у глядачів викликала презентація на тему «Столиці Польщі». Учасникам зустрічі запропонували переглянути відео, створене на основі цікавої польської легенди про Вавельського Дракона і самовідданий вчинок шевця («O Smoku Wawelskim»).

Наприкінці заходу студенти мали змогу зануритися у дивовижну атмосферу Польщі, побачити найвидатніші та найвеличніші польські міста, познайомитися із традиціями, національними танцями, одягом, кухнею та визначними історичними пам’ятками.

Читайте також: Студенти і викладачі МДУ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Переглядів: 267 | Додав: Прес-центр