Головна » 2018 » Червень » 25 » У МДУ завершилася Літня психологічна школа для старшокласників
09:58
У МДУ завершилася Літня психологічна школа для старшокласників

З 18 по 22 червня кафедра практичної психології Маріупольського державного університету за підтримки Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами проводила Літню психологічну школу для старшокласників.

Протягом п’яти днів учні маріупольських шкіл брали активну участь у тематичних тренінгах та обговоренні актуальних питань, серед яких: встановлення екологічних і результативних взаємовідносин, пошук внутрішніх ресурсів для вирішення повсякденних завдань та визначення власних інтересів як основи майбутньої професії.

 

Тренінги проводили кандидати психологічних наук, доценти кафедри практичної психології Людмила Варава, Лілія Тищенко, Олена Стуліка та магістрантки спеціальності «Практична психологія» Карина Чауш, Лілія Гуляс, Альона Токарєва, Оксана Іванова, Олена Чемет, Оксана Бондарь, Ірина Пархоменко, Олена Русецька.

 

Інтерактивний простір гри, створений викладачами кафедри практичної психології та студентами-магістрами спеціальності «Практична психологія», став основою для розвитку соціальних навичок, особистісних якостей та інтелектуального потенціалу старшокласників. Головний результат участі у Літній школі для них – краще розуміння себе й інших, підвищення впевненості у власних можливостях та нові соціальні контакти.

 

Враховуючи інтерес, який Літня психологічна школа викликала в учнів та їх батьків, організатори зауважили, що цей проект стане щорічним.

 

Читайте також: На базі МДУ відбувся квестовий модуль фестивалю «Молодь – майбутнє Маріуполя» 

Переглядів: 105 | Додав: Press