Головна » 2018 » Лютий » 16 » У МДУ завершилися чергові курси підвищення кваліфікації освітян
15:25
У МДУ завершилися чергові курси підвищення кваліфікації освітян

16 лютого керівники закладів освіти Маріуполя отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету. Серед них 17 директорів шкіл, 4 заступники директорів, 15 завідувачів закладів дошкільної освіти, 10 освітян із керівного резерву.

Навчання за короткостроковою програмою «Сучасний менеджер освіти. Управління змінами в освіті» забезпечували досвідчені фахівці МДУ: професор Ірина Соколова, доценти Леніна Задорожна-Княгницька, Юлія Короткова, Олена Стуліка, Ірина Петрова, Руслан Колосов, Федір Перепадя, старший викладач Максим Стьопін.

Протягом навчання слухачі курсів мали можливість оволодіти методами управління при вирішенні освітянських задач, технологією проведення маркетингового дослідження ринку освітніх послуг у мікрорайоні закладу освіти, ознайомилися із державними стандартами у сфері освіти (дошкільної, початкової, загальної середньої), вимогами до документообігу у закладі освіти тощо. Окрім того, керівники закладів освіти удосконалили вміння аналізувати основні напрями реформування освіти в Україні, правильно застосовувати на практиці норми законодавства про працю, укладати угоди з фізичними та юридичними особами, визначати фактори, які впливають на формування психологічного клімату у закладах освіти, розробляти і презентувати стратегічний план розвитку закладу освіти. Особливістю програми була організація навчання на базі платформи Moodle, яка орієнтована на створення електронного середовища для взаємодії між викладачами та слухачами. 

Також у цей день дипломи про підвищення кваліфікації отримали 19 викладачів Маріупольського державного університету. Вони проходили двотижневі курси за довгостроковою програмою «Розвиток професійної компетенції викладача ВНЗ». Вчилися у своїх колег – професорів Юлії Косенко, Ірини Соколової, Олени Попович, доцентів Леніни Задорожної-Княгницької, Олени Стуліки, Наталі Воєвутко, Оксани Сивак, Олени Пефтієвої, завідувача інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Інни Бурової.

Курси завершилося підсумковою конференцією, на якій викладачі МДУ презентували свої науково-методичні напрацювання.

Читайте також: МДУ оголошує набір на курси підвищення кваліфікації для адвокатів (прийом заяв – до 19 лютого)

Переглядів: 372 | Додав: Прес-центр | Теги: підвищення кваліфікації, курси, освіта