Головна » 2020 » Жовтень » 12 » Державні службовці підвищили кваліфікацію на базі МДУ
12:45
Державні службовці підвищили кваліфікацію на базі МДУ

9 жовтня у Маріупольському державному університеті завершилися курси підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за загальними короткостроковими програмами. 

Курси на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ проходили представники головних управлінь Державної міграційної служби України, Держпраці у Донецькій області, Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Донецької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій.


Загалом підвищення кваліфікаційних рівнів слухачів відбувалося за вісьмома програмами. Вони стосувалися питань запобігання корупції, управління фінансами, комунікації і взаємодії, гендерної рівності, інформаційної безпеки, управління змінами, стратегічного управління та планування, дотримання прав людини та протидії дискримінації.


Лекційні та практичні заняття проводили професори МДУ Тетяна Філіпенко, Тетяна Шабельник, Анжеліка Балабаниць і доценти В'ячеслав Кудлай, Степан Янковський, Лілія Семкова.


За результатами навчання 340 слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.


Читайте також: У МДУ стартували курси підвищення кваліфікації співробітників Пенсійного фонду України

 

 

Переглядів: 281 | Додав: Press2