Головна » 2017 » Листопад » 27 » У МДУ завершився II Тиждень італійської кухні у світі
11:51
У МДУ завершився II Тиждень італійської кухні у світі

У Маріупольському державному університеті завершився II Тиждень італійської кухні у світі. 25 листопада в Італійському культурному центрі студенти спеціальностей «Мова та література» (італійська), «Мова та література» (англійська), «Мова та література» (німецька), «Переклад» (новогрецька) та гості з Молодіжного центру №1 взяли участь у розважальній грі «Вгадай італійську страву», організатором якої виступила студентка IV курсу спеціальності «Мова та література» (італійська) Вікторія Фучижи.

За правилами гри студенти поділилися на дві команди «Nutella» та «Cannoli». Завданням було вгадати страву за допомогою питань, які можна було ставити товаришам. Відповідь на запитання могла бути лише «так» або «ні». У завзятій боротьбі перемогу одержала дружба! 

Після гри студенти переглянули 2 серію кінострічки «Історія італійської іжі», а також взяли участь у засіданні розмовного клубу «Parliamo italiano», яке провела студентка ІІІ курсу спеціальності «Мова та література» (італійська)» Олександра Федотова. Учасники обговорювали тему «Siamo quello che mangiamo» («Ми те, що ми їмо»).

Клуб «Parliamo italiano» був організований із метою розвинення розмовних навичок. Кожен, хто вивчає італійську мову, може попрактикуватися в усному мовленні, навчитися виражати свої думки без запинок, позбутися страхів і бар’єрів. У засіданнях можуть взяти участь усі бажаючі. Головне правило клубу — тимчасово забути всі інші мови і з головою зануритися в італійську атмосферу. За детальною інформацією звертатися до Олександри Федотової за телефоном +380684373862.

Читайте також: Студенти МДУ вирушили у кулінарну подорож Німеччиною

Переглядів: 241 | Додав: Press