Головна » 2016 » Жовтень » 24 » У МДУ завершився XVI Тиждень італійської мови в світі
16:05
У МДУ завершився XVI Тиждень італійської мови в світі

З 17 по 22 жовтня у Маріупольському державному університеті проходив XVI Тиждень італійської мови в світі. Його організаторами традиційно виступили кафедра італійської філології та перекладу спільно з Італійським культурним центром МДУ.

Протягом багатьох років МДУ є базовим вузом по вивченню італійської мови на Сході України. Завдяки партнерським відносинам із Посольством Італійської Республіки в Україні та Італійським інститутом культури в Києві університет бере активну участь в проектах, спрямованих на популяризацію мови, літератури і культури Італії. Один з таких культурно-просвітницьких проектів - Тиждень італійської мови в світі. Він об'єднує центри вивчення і поширення італійської мови, літератури і культури в усьому світі і реалізується Міністерством закордонних справ Італійської Республіки через мережу посольств і консульств за сприяння Італійських інститутів культури. Тиждень італійської мови в світі проходить щорічно під високим патронатом Президента Італії.

Цього року заходи в рамках Тижня були об'єднані темою «Італійська мова і креативність: бренди та костюми, мода і дизайн». Приєднавшись в проекту, викладачі, співробітники та студенти МДУ підготували цікаву і різноманітну програму, яка включала ряд тематичних презентацій: «Віртуальна подорож до Мілана - столицю моди», «Італійські бренди: історія і сучасність», «Італійське творчість: мода», «Проектування машин як дзеркало італійського стилю», фотовиставку «Стиль і життя», показ фільмів на італійській мові «Будинок Версаче»,«Диявол носить Prada», «Ательє Фонтана - сестри моди», Крім того, студенти та викладачі визначили кращих знавців італійської моди, погравши в інтелектуальній грі «Брейн-ринг».

Родзинкою Тижня італійської мови у МДУ став студентський показ мод, в ході якого молодь постала в образах, що втілюють стилі «casual», «business style», «little black dress», «style of Giorgio Armani». Таким чином учасники дефіле продемонстрували публіці власне розуміння італійського стилю.

Читайте також: У МДУ визначили кращих знатоків італійської моди

Переглядів: 274 | Додав: Прес-центр