Головна » 2017 » Жовтень » 21 » У МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі
09:11
У МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі

З 16 по 21 жовтня у Маріупольському державному університеті проходив XVII Тиждень італійської мови у світі. Його організаторами традиційно виступили кафедра італійської філології та перекладу спільно з Італійським культурним центром МДУ.

Протягом багатьох років Маріупольский держуніверситет є базовим вишем з вивчення італійської мови на Сході України. Завдяки партнерським відносинам із Посольством Італійської Республіки в Україні та Італійським інститутом культури в Києві університет бере активну участь у проектах, спрямованих на популяризацію мови, літератури і культури Італії. Один із таких культурно-просвітницьких проектів - Тиждень італійської мови у світі.

Цього року заходи в рамках Тижня були об'єднані темою «Італійська мова та кіно». Приєднавшись до проекту, викладачі, співробітники та студенти МДУ підготували цікаву і різноманітну програму, яка включала ряд тематичних презентацій та лекцій: «Що Ви знаете про італійське кіно?», «10 найкращих італійських фільмів усіх часів» тощо. Показ фільмів італійською мовою «Східний вітер», «Хліб, любов і фантазія», «Велика краса». Крім того, студенти та викладачі визначали кращих знавців італійського кінематографу під час інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Також у рамках XVII Тижня італійської мови у світі у МДУ відбулася презентація навчального посібника «Історія Італії (від античності до сьогодення)». Посібник укладений колективом авторів МДУ за редакцією професора Юлії Сабадаш.

Завершився Тиждень переглядом драми Федеріко Фелліні «Солодке життя» (1960) з Марчелло Мастроянні у головній ролі.

Читайте також: Випускник МДУ, посланець з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба поспілкувався зі студентами

Переглядів: 394 | Додав: Прес-центр