Головна » 2018 » Жовтень » 19 » «Ci vediamo l'anno prossimo!»: у МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі
13:47
«Ci vediamo l'anno prossimo!»: у МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі

Сьогодні у Маріупольському державному університеті відбулися заключні заходи у рамках XVIII Тижня італійської мови у світі. Організаторами виступили кафедра італійської філології та старшокурсники спеціальності «Переклад (італійська)». 

Магістрантки Юлія Драчова і Карина Пархоменко підготували презентацію «Інтернет-ресурси у вивченні італійської мови», під час якої поділилися власним досвідом опанування нових знань із використанням сучасних технологій.

Вікторину «Цифрова епоха» для студентів молодших курсів, які вивчають італійську мову, провели магістрантки Влада Терехова та Ірина Ангелінова. Цікаві питання дозволили студентам-італьяністам збагатити свій словниковий запас та дізнатися про сучасні тенденції використання гаджетів в Італії та світі.


Цього року заходи Тижня італійської мови у світі об'єднала тема «Італійська мова в мережі, мережі для італійської мови». Програма, розроблена кафедрою італійської філології спільно з Італійським культрним центром МДУ, включала низку тематичних презентацій і лекцій та показ фільмів на тему технологій італійською мовою: «Із машини», «Роз’єднання», «Сфера», «Вона» та інших.


Маріупольський державний університет регулярно бере участь у проектах, націлених на популяризацію мови, літератури та культури Італії, завдяки партнерським відносинам із Посольством Італійської Республіки в Україні та Італійським інститутом культури в Києві. Завдяки цій активній діяльності МДУ визнаний провідним центром з вивчення та поширення італійської мови і культури на Сході України.


Читайте також: Тиждень італійської мови: у МДУ пройшла презентація книг за редакцією Умберто Еко і відкрита лекція

Переглядів: 105 | Додав: Press