Головна » 2018 » Березень » 6 » У МДУ жінок привітали з 8 Березня
15:45
У МДУ жінок привітали з 8 Березня

6 березня у Маріупольському державному університеті відбувся святковий концерт до 8 Березня, організований Молодіжним центром МДУ. У цей день в актовій залі зібралися викладачі, співробітники та студенти вишу. Також на свято завітала Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу

За традицією тепло і душевно жінок та дівчат привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зауважив, що пишається тим, що працює у дружному колективі, де переважну більшість складають жінки, і побажав колегам та студенткам щастя, радості, любові та великих успіхів у роботі і навчанні.

Концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню, включала творчі номери у виконанні випускниці університету, співробітниці Молодіжного центру Анни Шибаєвої та жіночого складу народного ансамблю танцю «Промінь». У ролі ведучих були головні герої відомого комедійного фільму «За двома зайцями» Свирид Петрович Голохвастов і Проня Прокопівна Сірко.

Окрасою свята стали виступи дітей співробітників МДУ. Донька відповідального секретаря приймальної комісії Юлії Демидової – Мира разом зі своїм партнером Сергієм Кузнєцовим подарували глядачам яскравий мікс латиноамериканських танців. Ця пара є чемпіонами України і чемпіонами світу зі спортивних бальних танців у наймолодшій віковій категорії («Ювенали I»). Пісню «Україна – це ти» виконала талановита Поліна Романенко – донька доцента кафедри української філології Лідії Романенко.

Перед концертом була організована виставка декоративно-прикладної творчості, яка продемонструвала багатогранність таланту працівниць вишу. Експозиція включала такі вироби ручної роботи, як прикраси, картини з бісеру, в’язані іграшки тощо. Свої роботи надали співробітники наукової бібліотеки, бухгалтерії, кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницька, Анжеліка Дощик, Алла Шакула, Тетяна Трофименко, Інна Бурова, Олена Дейниченко та Зинаїда Махоткіна.

Читайте також: Викладачі та співробітники МДУ вдягли спортивну форму

Переглядів: 517 | Додав: Press