Головна » 2017 » Квітень » 7 » У МОН України відбулась нарада керівників освітніх центрів «Донбас – Україна»
13:35
У МОН України відбулась нарада керівників освітніх центрів «Донбас – Україна»

5 квітня у залі Колегії Міністерства освіти і науки України відбулась нарада керівників освітніх центрів «Донбас – Україна» щодо організації роботи під час вступної кампанії 2017 року з особами, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції. Нараду проводили директор департаменту вищої освіти Олег Шаров та завідувач сектору переміщених ВНЗ департаменту вищої освіти Світлана Кретович. Зустріч розпочалась з обговорення наказу МОН України, який затвердив важливі зміни щодо умов вступу до вищів осіб, які проживають на теріторії проведення АТО.

Під час наради зауважено на можливості виділення додаткових бюджетних місць для вступників ВНЗ за зверненням. Заявники освітніх центрів «Донбас – Україна» мають можливість вступати до ВНЗ за вступними іспитами як за умов проходження ЗНО, так і за умов невдалого проходження ЗНО.

З метою забезпечення безпеки заявників, їх особисті дані подаватимуться у зашифрованій формі для розміщення в інформаційних ресурсах та у наказі про зарахування.
Зміни торкнулись і переліку населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити стандарти освіти України та стабільний освітній процес. Тепер переліком повністю охоплюються деякі райони Донецької та Луганської областей.

Під час вступної кампанії позитивні зміни торкнуться осіб із зони АТО, що бажають поновитись на навчання до вищів України з тих університетів, що за різних обставин не були евакуйовані з непідконтрольної зони.
Керівники освітніх центрів «Донбас-Україна» обмінялися власним досвідом роботи у минулому році та задекларували намір допомогти більшій кількості жителів зони АТО в отриманні якісної вищої освіти в Україні під час вступної кампанії 2017 року.

Нагадуємо, що під час вступної кампанії 2017 року освітній центр «Донбас-Україна» Маріупольського державного університету працюватиме з 19 червня до 30 вересня.

Читайте також: МДУ виступає за дотримання принципів академічної доброчесності

 

 

Переглядів: 465 | Додав: Прес-центр