Головна » 2017 » Січень » 12 » У переддень Старого Нового року студенти МДУ привітали вихованців школи-інтернату № 2
16:39
У переддень Старого Нового року студенти МДУ привітали вихованців школи-інтернату № 2

Напередодні Старого Нового року активісти студентської ради Маріупольського державного університету і проекту «З теплом у серці» відвідали загальноосвітню школу-інтернат № 2. Студенти передали дітям подарунки, зібрані під час благодійної акції «Ялинка бажань», яка тривала з 20 по 27 грудня минулого року. 

У день відкриття «Ялинки бажань» університет гостинно зустрів вихованців школи-інтернату, які взяли участь у святковій конкурсно-розважальній програмі, організованій студентами вишу. Маленькі гості не залишили байдужим жодного з присутніх на святі, тож до благодійної ініціативи охоче долучилися студенти, викладачі та співробітники МДУ. 

За підсумками акції омріяні подарунки отримали 105 учнів 1-4 класів школи-інтернату. Натомість діти підготували своїм старшим друзям новорічні вірші та сувеніри із символікою року Півня, зроблені власноруч. 

З року в рік благодійна акція «Ялинка бажань» закликає кожного звернути увагу на дітей, позбавлених батьківської турботи, і подарувати їм тепло своїх сердець, здійснивши їх новорічні бажання.

Дякуємо всім, хто приєднався до цієї доброї справи!

Читайте також: Новорічний концерт у Маріупольському державному університеті

Переглядів: 298 | Додав: Прес-центр