Головна » 2017 » Квітень » 4 » У рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбулася зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС
11:13
У рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбулася зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС

29-30 березня на базі Інформаційного центру ЄС при Львівському національному університеті імені Івана Франка проходила щорічна зустріч координаторів інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні. На зустріч були запрошені 20 координаторів центрів із Києва, Дніпра, Луцька, Тернополя, Херсона, Одеси, Івана-Франківська, Маріуполя, Чернівців, Сум, Вінниці, Острога, Ужгорода, Білої Церкви, Харкова та Чернігова. Інфоцентр ЄС при Маріупольському державному університеті представляла старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима

Учасники щорічної зустрічі обговорили перспективні напрямки співпраці та проведення спільних заходів інформаційних центрів і Представництва ЄС в Україні, дізналися про можливості для молоді у рамках програм ЄС (Еразмус+, Горизонт 2020, Creative Europe), про інформаційні джерела Представництва ЄС, які презентувала Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Не менш цікавою частиною заходу стали тренінги Олександра Кульчицького, який познайомив учасників з правилами успішної комунікації, і дискусія з керівником парламентської експертної групи з євроінтеграції Денисом Черніковим стосовно майбутніх відносин України і ЄС.

Також з координаторами інформаційних центрів зустрівся Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, який зауважив, що у їхній особі Євросоюз бачить ключових гравців у справі реформування Української держави. Посол ЄС підкреслив, що інформаційні центри мають спрямовувати свою діяльність передусім на молодь, але також бути відкритими для всього суспільства та засобів масової інформації. 

Щорічна зустріч координаторів інформаційних центрів ЄС організована у рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить по всій країні. Кампанія передбачає низку інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів тощо), покликаних поширювати європейські цінності і розповідати про місію ЄС в Україні.

Читайте також: МДУ відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер'є Шолсвік

Переглядів: 616 | Додав: Прес-центр