Головна » 2016 » Жовтень » 10 » У Волновасі пройшов Ярмарок професій та послуг служби зайнятості
13:22
У Волновасі пройшов Ярмарок професій та послуг служби зайнятості

7 жовтня у районному Будинку дитячої та юнацької творчості м. Волноваха відбувся Ярмарок професій та послуг служби зайнятості. Інформаційний захід був організований Волноваським районним центром зайнятості та районним відділом освіти.

Ярмарок відвідали кілька сотень учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району, які отримали змогу ознайомитись з особливостями підготовки вступників та організації навчання у провідних ВНЗ регіону, зокрема, у Маріупольському державному університеті.

Про освітні послуги МДУ майбутнім абітурієнтам розповіли заступник відповідального секретаря приймальної комісії В’ячеслав Кудлай, начальник відділу з організації практик та працевлаштування випускників Євген Горб і методист Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Алевтина Бабенко. Робота на ярмарку розпочалася з індивідуального спілкування, під час якого школярі дізналися про переваги навчання у Маріупольському державному університету, наявні спеціальності та курси підготовки вступників (в тому числі, у дистанційній формі), а також отримали рекламні буклети і відповіді на виниклі питання.

Найбільшу увагу старшокласників привернули освітні програми «Фізична культура», «Міжнародні відносини», «Міжнародна економіка», «Право» та спеціалізації філологічного напрямку підготовки. Питання, які ставили представникам МДУ. стосувалися передусім кількості бюджетних місць та правил прийому до вишу.

Програму Ярмарку професій продовжили загальні збори в актовій залі. Виступ співробітників МДУ супроводжувався мультимедійною презентацією, яка познайомила присутніх з історією, структурою, матеріально-технічною базою та основними напрямками діяльності університету.

У Маріуполі Ярмарок професій  та послуг служби зайнятості відбудеться 13 жовтня у Палаці металургів. Деталі дізнавайтеся у приймальній комісії МДУ за телефоном: (0629) 53-22-73, e-mail: enrollment@mdu.in.ua.

Читайте також: DAAD запрошує на воркшоп «Світова література та світове громадянське суспільство»

Переглядів: 304 | Додав: Прес-центр