Головна » 2018 » Грудень » 26 » Святкове засідання Англійського розмовного клубу любителів кіно у МДУ
13:24
Святкове засідання Англійського розмовного клубу любителів кіно у МДУ

Напередодні католицького Різдва, 22 грудня, на базі Маріупольського інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулося чергове засідання Англійського розмовного клубу любителів кіно (The English Speaking Movie Fans Club). Клуб створений з ініціативи волонтера центру, асистента кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету Яни Панової. 

Цього разу учасники переглянули фільм режисера Бретта Ретнера «The Family Man» з Ніколасом Кейджем у головній ролі. Сюжет фільму оповідає фантастичну історію бізнесмена, який має можливість змінити своє минуле і майбутнє, обравши родину і кохання  замість кар’єри.


Проблематика кінострічки виявилася надзвичайно актуальною для глядачів. Після перегляду присутні поділилися на дві команди, кожна з яких мала відстояти свою думку стосовно того, чи можна поєднати сім’ю та кар’єру. У підсумку члени клубу зійшлися на думці, що людина лише тоді абсолютно щаслива, коли може поєднати у своєму житті родинний затишок із професійним успіхом. 


Також під час засідання іноземні студенти МДУ розповіли присутнім про святкування Різдва та Нового року в їхніх країнах. Зокрема учасники дізналися про особливості святкової національної кухні та традиції Бангладеш. Наприкінці зустрічі відбувся обмін різдвяними подарунками: цукерками, новорічними прикрасами та вітальними листівками. 


Наступне засідання клубу заплановане на 12 січня 2019 року.


Читайте також: У МДУ створений Англійський розмовний клуб любителів кіно

Переглядів: 144 | Додав: Press