Головна » 2018 » Липень » 2 » Учасники кіноклубу Docudays UA «Human Rights» обговорили права людини під час виїзного засідання на Закарпатті
16:30
Учасники кіноклубу Docudays UA «Human Rights» обговорили права людини під час виїзного засідання на Закарпатті

29 червня відбулося засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights», що діє на базі студентського наукового історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету. Третю зустріч учасники присвятили темі «В пошуках щастя».

У заході взяли участь студенти спеціальностей «Історія», «Історія. Археологія», «Середня освіта. Історія». Процесом керувала модератор кіноклубу, доцент кафедри історичних дисциплін Світлана Арабаджи.


Учасники переглянули кінострічку «Коли-небудь ми станемо щасливими», – фільм про людську гідність та свободу слова, який викликав багато емоцій. Студенти обговорювали тему соціальної справедливості, намагалися встановити, що таке щастя і як воно пов'язане з правами людини.


Студентка IV курсу спеціальності «Історія» Олександра Воротілова: «Фільм показує вплив авторитетів на зміни світогляду, що є не мало важливим у контексті історії одного з героїв, що хотів стати терористом. Також можна говорити, що головний герой, незважаючи на всі соціально-економічні проблеми, втілює початковий етап своєї мрії».


Засідання кіноклубу «Human Rights» проходять щомісяця у Музеї історії та археології МДУ (історичний факультет, ауд. 212). Усі, хто бажає поринути у захоплюючий світ доументального кіно – стежте за анонсами та приєднуйтесь!


Детальна інформація за телефонами: (0629) 58-75-74, 097 414 45 81.


Читайте також: «М.АР.С. 2018»: МДУ та «Архі-Місто» запрошують усіх охочих поринути у світ археології

Переглядів: 548 | Додав: Press