Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Учасники проекту «Mariupol Space for Peаce» ближче познайомилися з мусульманами Приазов'я
17:37
Учасники проекту «Mariupol Space for Peаce» ближче познайомилися з мусульманами Приазов'я

Минулої суботи на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшла четверта діалогова зустріч у рамках проекту «Mariupol Space for Peace». Захід відбувся у форматі «Світового кафе» на тему «Мусульмани Приазов՚я: що ми знаємо про них».

На початку заходу Сахібе Мамедова, Гюльчин Алескерова та Захре Тутликова, які приїхали до Маріуполя з Азербайджану, познайомили присутніх з азербайджанською кухнею. Дівчата продемонстрували найбільш відомі та цікаві страви, після чого запросили спробувати східні солодощі – пахлаву та рахат-лукум.


Під час «Світового кафе» учасники розповіли, що вони знають про іслам та мусульман, і змогли заповнити прогалини у цих знаннях у процесі живого спілкування. Присутні на зустрічі обговорили релігійні традиції і свята, цінності та сімейне життя мусульман.


Проект «Mariupol Space for Peace» реалізує студентське наукове історико-археологічне товариство Маріупольського державного університету у партнерстві з Громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ». Фінансову підтримку надає Королівство Нідерландів через Програму розбудови миру та відновлення ПРООН в Україні.


Читайте також: «Mariupol Space for Peаce»: учасники проекту познайомилися з релігійною палітрою Приазов'я

Переглядів: 148 | Додав: Прес-центр