Головна » 2020 » Січень » 16 » Учням Маріупольського міського ліцею розповіли про переваги навчання у МДУ
17:31
Учням Маріупольського міського ліцею розповіли про переваги навчання у МДУ

16 січня представники Маріупольського державного університету провели профорієнтаційну зустріч з учнями Маріупольського міського ліцею. Заклад освіти відвідали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, керівництво факультетів та приймальної комісії, а також студентка другого курсу спеціальності «Право», випускниця ліцею Анастасія Гриценко.

Старшокласники дізналися про історію Маріупольського держуніверситету і курси підготовки до ЗНО. Про переваги навчання на тій чи іншій спеціальності і співпрацю з роботодавцями розповіли декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков, декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова, заступник декана з навчальної роботи факультету іноземних мов Марина Марченко, декан факультету грецької філології та перекладу, професор Світлана Шепітько і декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак.


МДУ – єдиний класичний заклад вищої освіти у Донецькій області. Університет готує фахівців за 72 освітніми програмами, серед яких такі унікальні для регіону, як «Міжнародні відносини», «Журналістика та соціальна комунікація», «Кібербезпека», «Мова і література (італійська)» тощо.


Студенти МДУ мають можливість проходити практику на провідних підприємствах міста, брати участь у зарубіжних стажування і внутрішніх програмах обміну, зустрічатися з українськими і зарубіжними політиками, дипломатами, письменниками і журналістами, вивчати іноземні мови та розвивати свій творчий потенціал.


Найближчим часом подібні профорієнтаційні заходи пройдуть в інших ліцеях і школах Маріуполя. Їх головна мета  закликати учнів випускних класів здобувати вищу освіту і залишатися працювати у рідному місті.


Читайте також: ВСТУП - 2020: затверджені Правила прийому до МДУ


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ


Переглядів: 412 | Додав: Press