Головна » 2020 » Червень » 5 » Більше 300 учнів Маріуполя пройшли Літню профорієнтаційну практику на базі МДУ
18:40
Більше 300 учнів Маріуполя пройшли Літню профорієнтаційну практику на базі МДУ

З 1 по 5 червня на базі Маріупольського державного університету проходила Літня профорієнтаційна практика для учнів закладів середньої освіти. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та карантинними вимогами заходи у цьому році проходили у дистанційному режимі.

Учасниками практики стали учні Маріупольського міського ліцею, Маріупольського технологічного ліцею та спеціалізованої школи № 4.


Профорієнтаційні заходи для молоді проводили викладачі кафедр МДУ. У майстер-класах, тренінгах, інтерактивних іграх і віртуальних подорожах Грецією та Польщею взяли участь більше 300 школярів і ліцеїстів.


Під час практики учні закріпили та удосконалили отримані у школі знання, ознайомилися з особливостями навчання на спеціальностях університету, що стане їм у нагоді при виборі майбутньої професії.


Усі учасники літньої профорієнтаційної практики отримають сертифікати. За плідну та успішну співпрацю і вагомий внесок у виховання молодого покоління керівництво МДУ відзначило педагогічні колективи закладів середньої освіти подяками ректора.


Читайте також: ВСТУП - 2020: оновлені терміни вступної кампанії

Переглядів: 254 | Додав: Press2