Головна » 2018 » Травень » 31 » У МДУ пройшов майстер-клас «Системний аналіз у сучасному житті» для учнів міського ліцею
14:21
У МДУ пройшов майстер-клас «Системний аналіз у сучасному житті» для учнів міського ліцею

30 травня учні фізико-математичного класу Маріупольського міського ліцею на чолі з класним керівником Оленою Каребою взяли участь у майстер-класі «Системний аналіз у сучасному житті», який організувала кафедра математичних методів та системного аналізу Маріупольського державного університету. Захід проходив у рамках профорієнтаційної практики ліцеїстів.

Під час майстер-класу старший викладач кафедри математичних методів та системного аналізу Оксана Дяченко познайомила ліцеїстів з основними професійними навичками системного аналітика. Вона розповіла учням, що системний аналітик – це спеціаліст із розроблення стратегій реалізації багатоетапних процесів, який здатен вирішувати проблеми і завдання високого рівня у будь-яких сферах діяльності людини.

 

Це одна з новітніх професій, що базується на ІТ-технологіях та математичному моделюванніРобочий інструментарій системного аналітика включає методи моделювання, системного аналізу, методи оптимізації і дослідження операцій, техніку прогнозів та ризиків, теорію керування та прийняття рішень, теорію ігор та конфліктів, експертне оцінювання, досвід та інтуїцію.

 

Оксана Дяченко продемонструвала можливості IT-сервісів для швидкої та автоматизованої обробки, аналізу та систематизації великих потоків інформації для різних предметних областей, після чого запропонувала учням та їх класному керівнику виконати практичне завдання.

 

По завершенні майстер-класу учасники змогли поставити викладачу питання, які їх цікавили.

 

Читайте також: У рамках профорієнтаційної практики учні Маріупольського міського ліцею відвідали історичний факультет МДУ

Переглядів: 179 | Додав: Press