Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Вівторок, 20.02.2018, 23:43
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2017 » Травень » 22 » Українські правознавці обговорили проект Господарського процесуального кодексу
  13:03
  Українські правознавці обговорили проект Господарського процесуального кодексу

  19 травня в Одесі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Основні новели проекту Господарського процесуального кодексу України та перспективи їх застосування в судовій практиці». Маріупольський державний університет представляла професор кафедри публічного права та адміністрування Людмила Ніколенко. Конференція проходила за ініціативою Асоціації суддів господарських судів України 

  Метою конференції було обговорення, у межах проведення масштабної судової реформи, проекту Господарського процесуального кодексу України, виділення сильних сторін нового кодексу та окреслення кола можливих труднощів при його практичному застосуванні. Серед учасників були провідні фахівці наукових шкіл господарського права та процесу Одеси, Києва, Харкова, Маріуполя, судді Вищого господарського суду України, судді перших та апеляційних інстанцій господарської юрисдикції, представники юридичної та бізнес-спільноти. Особливістю даного заходу було поєднання різних точок зору визнаних теоретиків господарського процесу, адвокатів та суддів. Суддівський корпус був представлений суддями господарських судів майже зі всіх регіонів України.

  З вітальним словом виступили голова Асоціації та голова Одеського апеляційного суду Наталя Морщагіна, також секретар пленуму, суддя Вищого господарського суду України Лариса Рогач та секретар другої судової палати Тетяна Дроботова, які ще раз зауважили на необхідності детального вивчення аналізу нового кодексу, з метою усунення всіх неточностей та колізій ще до того моменту, поки він набере законної сили.

  Людмила Ніколенко виступила на пленарному засіданні з докладом «Вдосконалення термінології проекту Господарського процесуального кодексу, як запорука його подальшої ефективності», де звернула увагу на юридичну техніку та логіку побудування норм проекту, механізм збереження конфіденційності електронних документів, окреслила основні проблеми тлумачення термінології проекту та шляхи їх подолання.

  Рекомендації за матеріалами конференції до проекту Господарського процесуального кодексу України узагальнено та направлено до робочої групи.

  Результатом також стала домовленість про подальшу співпрацю Маріупольського державного університету з Асоціацією суддів господарських судів України та участь вчених університету у розробці законопроектів з господарського процесуального права.

  Читайте також: Студенти МДУ прослухали лекції італійського професора з нагоди Фестивалю науки

  Переглядів: 396 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Травень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com