Головна » 2021 » Листопад » 5 » Студентка МДУ Вікторія Пустова досягла найвищого професійного рівня у перший рік практики в Італії
16:45
Студентка МДУ Вікторія Пустова досягла найвищого професійного рівня у перший рік практики в Італії

Цього літа 12 студентів Маріупольського державного університету успішно пройшли тримісячну практику у закладах готельно-ресторанної індустрії Італії. Молодь спробувала свої сили на посадах помічників кухарів, офіціантів, барменів та адміністраторів.  

4 листопада Маріупольський університет відвідали представники Асоціації U.C.M. – Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy» на чолі з президентом Паоло Брешиа, які є організаторами виробничої практики. Вони зустрілися з керівництвом університету і поспілкувалися зі студентами – минулими та майбутніми учасниками міжнародного стажування.


Ректор МДУ, професор Микола Трофименко розповів гостям про стрімкий розвиток університету, зокрема про структурні зміни, які відбулися з моменту останньої зустрічі, а також поділився планами на найближче майбутнє. З-поміж іншого, присутні торкнулися теми вакцинації та обговорили ситуацію в Україні й Італії. Щоб стати учасниками міжнародного стажування та вирушити до Європи молодь має зробити щеплення. 


Спілкування зі студентами Маріупольського університету відбулося в режимі онлайн. Представники Асоціації підбили підсумки цьогорічної практики та розповіли про нюанси підготовки і проходження стажування наступного року. Відтепер із кандидатами займатимуться тьютори, які навчатимуть необхідному мінімуму для спілкування італійською та допомагатимуть здобувати перші навички за обраним напрямом стажування. 
 

Маріупольський університет має високі результати за практикою студентів. Цього року виш побив рекорд! Студентка Вікторія Пустова досягла за рік третього рівня професійного розвитку. Це унікальний випадок для нашої програми стажування. Дівчина самостійно поралася на кухні та майстерно виконувала свою роботу. Талант дівчини відзначив і український консул,


– Паоло Брешиа. 


Вікторія Пустова навчається у МДУ за магістерською освітньою програмою «Міжнародні відносини». Під час виробничої практики дівчина була помічником кухаря в ресторані Piazzola verde. Заклад користується великою популярністю, тож працівникам ресторану завжди доводиться обслуговувати багато гостей. До обов'язків Вікторії входила підготовка заготівель для страв, а також приготування різних паст і різотто.  

 

Я обожнюю готувати і часто готую вдома. В Італії я отримала безцінний досвід у приготуванні національних страв і дізналася багато нових рецептів. Італійці дуже люблять свою культуру та радо діляться знаннями. Мені завжди розповідали, як правильно зварити пасту та зробити кремоподібний соус до неї, як використовувати вино у стравах і не перетримати морепродукти,


– Вікторія Пустова. 


Окрім вдосконалення кулінарних вмінь, дівчина покращила знання з мови та відчула справжній колорит Італії. У вільний час Вікторія прогулювалася вуличками, ходила до моря та насолоджувалася джелато. 
 

Всі навколо говорять італійською, усміхаються, готові допомогти у будь-якій справі. Італія дуже гарна країна і мені хотілося б побувати там ще багато разів,


– Вікторія Пустова. 


Учасники міжнародного стажування отримають сертифікати. Вони стануть у нагоді для перезарахування кредитів дисциплін і практики, що суміжні з діяльністю студентів у готелях і ресторанах Італії.  

 

Читайте також: Молодь досліджує сталий розвиток: студенти МДУ взяли участь у міжнародному обміні в Австрії

Переглядів: 437 | Додав: Press