Головна » 2017 » Грудень » 8 » Вручення сертифікатів слухачам Школи педагогічної майстерності викладачів МДУ
14:29
Вручення сертифікатів слухачам Школи педагогічної майстерності викладачів МДУ

7 грудня відбулося урочисте закриття Школи педагогічної майстерності викладачів Маріупольського державного університету. Робота освітнього проекту проходила під керівництвом професора кафедри дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук Юлії Косенко.

Програма розроблена з метою підвищення педагогічної майстерності викладачів університету, які забезпечують підготовку кваліфікованих кадрів за різними напрямами, спеціальностями, освітніми програмами. 

Учасників заходу привітала проректор з науково-педагогічної роботи Олена Проценко. Серед слухачів програми були не тільки молоді викладачі, а й доценти та кандидати наук.

За підсумками 14 слухачів отримали спеціальні сертифікати та 150 балів до щорічного підсумкового рейтингу викладачів університету. Не без уваги залишилися і викладачі Школи, які отримали подяку від керівника проекту.

Навчання тривало протягом осені, за цей час було проведено 26 занять, у тому числі за участі студентів III курсу спеціальності «Дошкільна освіта». Цього разу до проекту вперше долучилася наукова бібліотека МДУ, спільно з якою за результатами діяльності Школи буде видано збірники тез конференції.

Підбиваючи підсумки Юлія Косенко зауважила, що проведення заходів подібного формату необхідно для того, аби розширити коло знань її слухачів з теоретичних та методичних питань педагогіки і психології, а також ознайомити з ефективними формами і методами навчальної роботи викладачів університету.

У новому році Школа педагогічної майстерності поновить свою роботу, аби знову допомагати викладачам підвищувати рівень професіоналізму та ставати справжніми майстрами своєї справи.

Читайте також: Професор МДУ Борис Свірський зустрівся зі співробітниками поліції

Переглядів: 453 | Додав: Press