Головна » 2016 » Листопад » 24 » Урочисті збори з нагоди 25-річчя Маріупольського державного університету
17:58
Урочисті збори з нагоди 25-річчя Маріупольського державного університету

24 листопада у Донецькому академічному обласному драматичному театрі міста Маріуполя пройшли урочисті збори, присвячені 25-річчю Маріупольського державного університету. На честь Ювілею колектив університету отримав численні поздоровлення від своїх друзів і партнерів як в Україні, так і за кордоном. Теплі слова привітання надійшли від Президента України Петра Порошенка, Президента Грецької Республіки Прокопіса Павлопулоса, Президента Республіки Кіпр Нікоса Анастасіадіса, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії педагогічних наук України, академіка Василя Кременя, президента Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректора КНУ імені Тараса Шевченка, академіка Леоніда Губерського.

Урочисті збори з нагоди 25-річчя Маріупольського державного університету відкрив гімн України у виконанні оркестру Головного управління Національної поліції в Донецькій області. За доброю традицією першим з вітальним словом до присутніх звернувся ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов - людина, під керівництвом якої виш подолав шлях від гуманітарного коледжу при ДонДУ до класичного університету, широко відомого як в Україні, так і за кордоном.

На святковому зібранні колектив університету привітали численні почесні гості, серед яких: народні депутати України Дмитро Лубінець і Сергій Тарута, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Ігор Стокоз, заступник Міністра - керівник апарату Міністерства освіти і науки України Роман Греба, перший заступник міського голови Маріуполя Олександр Голтвенко, заступник міського голови Маріуполя Ксенія Сухова.

 

Розділити свято з колективом МДУ прибули почесні професори університету: Герой України, Почесний ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса, академік Володимир Шевченко, аташе з питань освіти, культури та науки Посольства Італійської Республіки в Україні Нікола Франко Баллоні, директор з міжнародних зв'язків та відносин з інвесторами компанії «Систем Кепітал Менеджмент» Джок Мендоза-Вілсон.

На урочистих зборах відбулося вручення почесних грамот, нагород і подяк різного рівня викладачам та співробітникам МДУ. За сумлінну та результативну працю понад 50 працівників університету відзначені нагородами Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Міністерства освіти і науки, Національної академії педагогічних наук, Донецької обласної державної адміністрації, Маріупольської міської ради.

Святкову атмосферу в залі створювали кращі солісти і танцювальні колективи університету і міста. Родзинкою концертної програми стали творчі номери у виконанні випускників МДУ Віктора Палажченко, Марії Сердюк та Валентини Косякової, а також дебютний виступ колективу барабанщиць Головного управління Національної поліції в Донецькій області. 

Читайте також: МДУ приймає поздоровлення з нагоди 25-річчя

Переглядів: 1734 | Додав: Прес-центр