Головна » 2018 » Лютий » 27 » Ужгородські студенти відвідали відкриту лекцію на тему ментальності людини Донбасу
13:08
Ужгородські студенти відвідали відкриту лекцію на тему ментальності людини Донбасу

26 лютого на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла відкрита лекція на тему «Ментальність людини Донбасу: історія та сучасність» для студентів з Ужгорода. Актуальну тему розкрила завідувач кафедри педагогіки та освіти МДУ, доцент Леніна Задорожна-Княгницька. Вона зосередила увагу присутніх на особливостях формування ментальних рис жителів Донбасу та Приазов’я та становлення соціокультурного простору в умовах викликів, перед якими стоїть Україна. 

Глибоку зацікавленість гостей з Ужгорода викликала розповідь про особливості формування української ідентичності населення Маріуполя та Приазов’я в умовах асиміляторської політики царського та радянського урядів. Наприкінці лекції вони разом із лекторкою обговорили майбутнє України в умовах полікультурного простору держави. 

Нагадаємо, що студенти Ужгородського національного університету приїхали до Маріуполя за програмою студентського обміну між різними регіонами України «GOxChange». Учасники вже встигли познайомилися з університетом та студентами МДУ, пізнати місто через оглядові і тематичні екскурсії, зустрітися із представниками творчої молоді, громадських організацій та малого бізнесу. Метою проекту є руйвання стереотипів про малознайоме місто шляхом створення медійних проектів, покликаних сформувати нове уявлення про Маріуполь.

Читайте також: Ужгородські студенти відвідали Музей історії та археології МДУ

Переглядів: 235 | Додав: Press