Головна » 2017 » Листопад » 23 » «В Італії їжа – це синонім культури, традицій і любові»: у МДУ триває Тиждень італійської кухні у світі
15:54
«В Італії їжа – це синонім культури, традицій і любові»: у МДУ триває Тиждень італійської кухні у світі

У Маріупольському державному університеті триває II Тиждень італійської кухні у світі, організатором якого виступає Італійський культурний центр. 23 листопада на факультеті грецької філології та перекладу студентки ОР «Магістр» спеціальності «Переклад (італійська)» Владислава Терехова і Карина Пархоменко виступили с доповіддю-презентацією на тему «Таємниці італійської кухні». Захід відвідали студенти спеціальностей «Мова та література (італійська)» і «Міжнародні відносини».

Під час презентації студентки розповіли про те, які є види пасти, про страви, які можна з неї приготувати та про відомих італійських виробників пасти. Дівчата відвідували Італію (міста Сієна та Реджо-ді-Калабрія), тож вони із власного досвіду знають, що таке справжня італійська кухня. По завершенні доповіді була проведена вікторина, питання якої стосувались типів пасти та історії її виникнення.

Також цього дня відбувся брейн-ринг на тему «Мистецтво італійської кухні» із 50 питань із варіантами відповідей. Мета брейн-рингу – розширити кругозір і ближче познайомити студентів не тільки зі звичними продуктами, а й з зовсім новими. Студенти поділилися на дві команди «Pizza» і «Pasta», приготувавшись до перевірки на знання італійської кухні. За підсумками гри перемогу здобула команда «Pasta», учасники якої отримали канцелярські набори та солодкі призи.

«В Італії їжа це щось більше ніж рецепти, це синонім культури, традицій та любові», – зауважила директор Італійського культурного центру МДУ Елла Кумуржи, підбиваючи підсумки заходу.

Читайте також: Кафедра німецької та французької філології МДУ взяла участь у святкуванні Тижнів Німеччини в Україні

Переглядів: 358 | Додав: Прес-центр