Головна » 2017 » Травень » 25 » Вчені МДУ обговорили інтернаціоналізацію вищої школи
14:21
Вчені МДУ обговорили інтернаціоналізацію вищої школи

25 травня у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття міжнародної науково-практичної конференції "Інтернаціоналізація як фактор конкурентоспроможності сучасного університету".

Науковий форум зібрав понад 150 фахівців з різних міст України: Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Тернопіля, Маріуполя. Також у  конференції взяли участь Республіки Кіпр, Польща, Італія (навчальні заклади і організації-партнери) та США.

Конференція проходить за секціями: "Конкурентоспроможність сучасного університету в умовах глобалізації", "Інтернаціоналізація вищої освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід", Академічна мобільність як чинник інтеграції України у міжнародний освітній простір", "Розвиток лідерського потенціалу університетів в умовах інтернаціоналізації", "Забезпечення якості вищої освіти: сучасний стан та перспективи".

На пленарному засіданні учасників і гостей привітав ректор МДУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов.

З докладами виступили доцент кафедри економіки та міжнародних відносин МДУ Тетяна Марена та начальник відділу міжнародних відносин МДУ Лідія Найдьонова.

Тетяна Марена розповіла учасникам про результати участі МДУ у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України. 

Лідія Найдьонова доповіла на тему "Навчання іноземних студентів як фактор забезпечення інтернаціоналізації українських університетів", торкнувшись особливостей навчання іноземних студентів, яких у складі МДУ понад 100 осіб.

Реформи в освіті і науці є основою для формування громадянського суспільства, світоглядного та естетичного виховання майбутніх поколінь. Дана зустріч — це чудова нагода обговорити актуальні питання конкурентоспроможності сучасного університету в умовах глобалізації та обмінятися думками щодо вітчизняного і зарубіжного досвіду.

Конференція проходитиме 25-26 травня.

Читайте також: У МДУ відбулося засідання студентських наукових товариств «Контент» та «Парадигма»

 

Переглядів: 718 | Додав: Прес-центр