Головна » 2018 » Травень » 26 » Вчені МДУ поділилися досвідом викладання іноземних мов на міжнародній конференції у Греції
10:41
Вчені МДУ поділилися досвідом викладання іноземних мов на міжнародній конференції у Греції

25 травня відбулося відкриття міжнародної конференції «Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов» у грецькому місті Комотині. Форум організований Фракійським університетом імені Демокрита, Університетом Західної Македонії і Маріупольським державним університетом за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У конференції беруть участь ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов, декан факультету іноземних мов, професор Олена Павленко, завідувач кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницька, завідувач кафедри грецької філології та перекладу, доцент Юлія Жарікова, доцент кафедри Наталя Воєвутко і старший викладач Ірина Рожкова.

 

На відкритті конференції виступили, ректори університетів-організаторів і Митрополіт Маронії і Комотині Пантелеймон. Тепло привітали учасників губернатор Східної Фракії Хрістос Метіос, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу і Консул України в Салоніках Олександр Воронін.

 

Форум, який триватиме три дні, зібрав близько 100 вчених із Греції, України, Франції, Кіпру, Канади, Румунії, Туреччини, Болгарії, Албанії. Його мета – обговорення міжкультурних та міждисциплінарних підходів у викладанні іноземних мов, питань оцінювання і критичної грамотності, проблем інтернаціоналізації і викладання в умовах цифрового навчального середовища.

 

Під час конференції ректор і викладачі Маріупольського держуніверситету познайомили міжнародну спільноту із сучасними методиками викладання іноземних мов, які використовує виш. Вони розроблені з урахуванням кращого зарубіжного досвіду, який вивчається завдяки активній міжнародній співпраці університету.

 

Студенти МДУ вивчають 6 європейських мов (англійську, грецьку, німецьку, французьку, італійську, польську) як основні спеціальності, тож університет має великий досвід роботи у цьому напрямку. Одну з наукових секцій, «Міждисциплінарні підходи у викладанні іноземних мов», очолює професор МДУ Олена Павленко.

 

Читайте також: Форум молодих науковців МДУ

Переглядів: 1046 | Додав: Прес-центр