Головна » 2017 » Квітень » 11 » Вчителі іноземних мов шкіл Маріуполя отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ
12:11
Вчителі іноземних мов шкіл Маріуполя отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ

Минулого тижня 29 учителів англійської, німецької та французької мов загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету.

Навчання вчителів відбувалося за короткостроковою програмою «Формування методичної компетентності вчителя іноземних мов», під час якої слухачі курсів оволоділи актуальними знаннями з теорії та практики викладання іноземної мови та літератури; познайомилися з інноваційними освітніми технологіями, вітчизняними і закордонними досягненнями у галузі психолого-педагогічних наук; здобули загальнотеоретичні знання та практичні навички створення авторських підручників і посібників, а також власних методик викладання дисциплін філологічного циклу.

Лекційні та практичні заняття проводили викладачі МДУ Ірина Соколова, Юлія Кажан, Наталія Грузевич, Наталія Лоскутова, Надія Назаренко, Максим Стьопін, Леніна Задорожна-Княгницька і методист Науково-методичного центру м. Маріуполя Ірина Целіковська.

Читайте також: Викладачі МДУ оцінювали роботи учасників XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови

 

Переглядів: 563 | Додав: Прес-центр