Головна » 2018 » Вересень » 17 » Співробітники МДУ провели тренінг з використання технологій дистанційного навчання для вчителів Маріуполя
16:45
Співробітники МДУ провели тренінг з використання технологій дистанційного навчання для вчителів Маріуполя

Педагоги маріупольських шкіл та електромеханічного технікуму вчилися проектувати дистанційне навчання під керівництвом співробітників Маріупольського державного університету. Відповідний тренінг пройшов у Центральній бібліотеці імені В. Г. Короленка в суботу, 15 вересня.

Захід організували доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності В’ячеслав Кудлай, начальник відділу дистанційного навчання Олена Локтіонова та керівник ГО «За якісну освіту» Анастасія Кудлай.


Під час тренінгу «Організація та контроль дистанційного навчання для школярів та студентів через платформу Moodle» учасники розглянули основні етапи проектування дистанційного навчання та можливості роботи у системі управління навчанням Moodle. У якості прикладу успішного застосування платформи тренери навели проект, який надає можливість дистанційного вивчення українознавчих курсів за допомогою Навчального порталу МДУ


Вчителі поділилися знаннями про види завдань і можливості контролю навчання у системі Moodle, ознайомилися з перевагами використання цієї платформи для розробки дистанційних курсів. За підсумками тренінгу вони отримали додаткову мотивацію для використання інноваційних технологій з метою удосконалення освітньої системи на місцевому рівні.


Читайте також: «Доступна освіта»: інтернет-платформа для молоді з Донбасу та Криму

Переглядів: 246 | Додав: Прес-центр