Головна » 2018 » Березень » 6 » Маріупольські вчителі вивчали інноваційні освітні технології на курсах підвищення кваліфікації у МДУ
12:38
Маріупольські вчителі вивчали інноваційні освітні технології на курсах підвищення кваліфікації у МДУ

30 вчителів маріупольських шкіл, які викладають українську мову та літературу і зарубіжну літературу, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету.

Навчання відбувалося за програмою «Інноваційні освітні технології викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури». Слухачі курсів познайомилися з інноваційними методами викладання української та зарубіжної літератури, вітчизняними і закордонними досягненнями у галузі психолого-педагогічних наук. Також слухачі вдосконалили практичні навички створення авторських підручників, посібників та розробки власних методик викладання дисциплін філологічного циклу.

Лекційні та практичні заняття проводили викладачі МДУ Лідія Романенко, Олена Євмененко, Марія Коновалова, Оксана Мороз, Лілія Тищенко, Леніна Задорожна-Княгницька, Юзеф Нікольченко, методист науково-методичного центру м. Маріуполя Світлана Романюк та вчитель вищої категорії Катерина Смірнова.

Читайте також: На базі МДУ відбувся семінар-практикум для вчителів біології

Переглядів: 294 | Додав: Press