Головна » 2017 » Листопад » 24 » Вечір американського кіно у МДУ
16:17
Вечір американського кіно у МДУ

24 листопада кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету провела вечір американського кіно для студентів спеціальностей «Переклад (англійська)», «Переклад (італійська)» та «Переклад (новогрецька)».

Студенти переглядали воєнну кінострічку «The Book Thief» мовою оригіналу. Дії фільму розгортаються у Мюнхені наприкінці 40-х років минулого століття, за часів світанку нацизму. Головна героїня фільму – дев’ятирічна сирота Лізель, яка починає вчитися читати. Героїня дуже болісно реагує, коли з початком війни фашисти починають знищувати всі книги, вважаючи їх розсадником зла і непотрібної інформації. Ці події змушують дівчину задуматися про дійсний сенс війни.

Після перегляду фільму студенти дискутували на теми війни та миру, патріотизму, свободи слова та принципів демократії. Також учасникам запропоновали взяти участь командній грі «Аліас», завдання якої в тому, щоб максимально швидко пояснити своїй команді нові воєнно-політичні англомовні терміни без використання однокореневих. Чим більше слів вгадано — тим ближче команда до перемоги.

Наступне засідання клубу відбудеться у грудні. Запрошуються усі, хто бажає вдосконалювати своє знання англійської мови. За детальною інформацією звертайтеся на кафедру теорії та практики перекладу МДУ за телефоном (0629) 52-70-16.

Читайте також: Студенти-перекладачі провели засідання клубу «Encounters» за участю гостя з Нідерландів

Переглядів: 334 | Додав: Прес-центр