Головна » 2017 » Травень » 31 » Відбулася прем'єра постановки Ігоря Стравінського «Історія солдата» (фотозвіт)
15:50
Відбулася прем'єра постановки Ігоря Стравінського «Історія солдата» (фотозвіт)

30 травня в ДК «Молодіжний» відбулася постановка музичної драми Ігоря Стравінського «Історія солдата». У ролі акторів - студенти Маріупольського державного університету, а музичний супровід забезпечив колектив Львівської філармонії на чолі з диригентом Сергієм Хоровцем.

П'єса Стравінського заснована на подіях Першої світової війни, але молоді актори представили її сучасне прочитання. Відкрила захід начальник департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради Оксана Гринько.

  

Постановкою «Історії солдата» у МДУ займався студент Олександр Довгань під керівництвом старшого викладача кафедри грецької філології та перекладу та організатором проекту Евеліною Рябченко. До речі Олександр зіграв у постановці роль Чорта.

Хлопці та дівчата з усією відповідальністю підійшли до поставленого творчого завдання. З початку весни студенти проводили репетиції, вдосконалювали хореографічну постановку і свою акторську гру, продумували грим, підбирали реквізит.

Важливу роль в постановці зіграв музичний супровід. Завдяки високому професіоналізму музикантів Львівської філармонії глядачам більш яскраво було представлено протистояння добра і зла.

Зал зустрів постановку оваціями і захопленими криками «браво!». Актори-аматори та музиканти знову і знову виходили до глядачів, щоб подякувати їм за щедрі оплески.

Після вистави учасники постановки зустрілися з ректором Маріупольського держуніверситету, професором Костянтином Балабановим і народним депутатом України Мустафою Найємом. Ректор подякував студентам і музикантам за відмінну роботу і висловив надію на подальшу співпрацю з колективом Львівської філармонії.

Читайте також: У Музеї МДУ відкрилася виставка військово-історичної мініатюри

ї

 

Переглядів: 566 | Додав: Прес-центр