Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Випускник МДУ, посланець з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба поспілкувався зі студентами
16:07
Випускник МДУ, посланець з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба поспілкувався зі студентами

18 жовтня в Маріупольському державному університеті пройшла відкрита лекція випускника МДУ, посланця з питань толерантності Програми розвитку ООН в Україні, еко- і зооактівіста, музиканта Павла Вишебаби. Тема лекції - «Здорове суспільство: чим корисна толерантність?».

Захід організовано у рамках комунікаційної кампанії на підтримку толерантності і взаєморозуміння у суспільстві «Віднайти повагу». Проект реалізується Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Його мета - зменшення поляризації суспільних настроїв і активізація діалогу між різними соціальними групами.

Павло Вишебаба - випускник спеціальності «Журналістика» Маріупольського держуніверситету (у 2012 році закінчив магістратуру), активний учасник Революції Гідності, лідер групи «One Planet Orchestra», один із засновників громадської організації «Єдина планета». У вересні цього року його обрали посланцем доброї волі з питань толерантрості Програми розвитку ООН в Україні.

У стінах альма-матер випускника привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зазначив, що приклад Павла обов'язково надихне нинішнє покоління студентів займатися саморозвитком, покаже важливість активної громадської позиції кожної людини для досягнення спільної мети - створення сучасного цивілізованого суспільства.

Під час зустрічі зі студентами Павло Вишебаба розповів про прямий зв'язок рівня взаємоповаги у суспільстві з економічними показниками країн, наприклад, ВВП на душу населення. Велику увагу він приділив темі впливу ідей толерантності, взаємоповаги і захисту прав інших на розвиток особистості, суспільства і світу в цілому. «Кожен є унікальним, має різні задатки й таланти. Та ми рівні у тому, що маємо однакове право розвивати наші власні таланти і не перешкоджати розвитку інших», – подкреслив спікер.

Павло поділився своїм досвідом проведення соціальних акцій, таких як організація харчування для безхатченків у холодну пору року, а також маршу за права тварин, який пройшов у Києві та інших містах України. Розкривши своє бачення проблеми толерантності, він запросив молодь до діалогу. Студенти виділили категорії людей, які найчастіше піддаються дискримінації, й обговорили можливі шляхи вирішення цієї проблеми в українському суспільстві.

Тему здорового суспільства продовжила студентка 3 курсу спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю», активістка U-Report Ukraine Олександра Герт. Вона презентувала проект U-Report, розповіла про його цілі та заходи для молоді, які проводяться в рамках проекту. Як приклад результативності опитувань, що їх проводить U-Report, студентка продемонструвала аудиторії соціальний ролик проти насильства над дітьми, знятий ЮНІСЕФ за участі Девіда Бекхема.

Читайте також: До Дня захисника України у МДУ провели зустріч з морськими піхотинцями

Переглядів: 490 | Додав: Прес-центр