Головна » 2016 » Листопад » 22 » Відкриття Днів греків Приазов'я у МДУ
14:34
Відкриття Днів греків Приазов'я у МДУ

22 листопада у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття Днів греків Приазов’я. Протягом чотирьох днів всі бажаючи зможуть ознайомитися з мовним спадком, літературою і культурою приазовських греків. Слід зазначити, що кафедра грецької філології організовує це свято вже четвертий рік поспіль.

Всіх присутніх привітав проректор МДУ Микола Трофименко і Генеральний консул Грецької Республики в Маріуполі Елені Георгопулу. Також серед почесний гостей були Координатор з питань освіти у країнах Східної Європи та СНД Генерального Консульства Греції в Маріуполі доктор наук пані Хриса Тамісоглу, завідувач відділу освіти Федерації грецьких товариств України Олена Добра та голова Маріупольського товариства Греків Надія Чапні.

На відкритті всі присутні прослухали лекцію «Казки греків Приазов’я: сучасне та минуле» від  в. о. директора Комунальної установи «Музей історії та етнографії греків Приазов’я» с. Сартана Тетяни Богадиці. Відбулася презентація книги Валерія Кіора «Мартиролог любви и скорби». Також для гостей Днів Греків Приазов’я показали короткометражний фільм «Хвилі», у якому показані трагічні сторінки історії приазовських греків.

В рамках святкування Днів Греків Приазов’я на 23-24 листопада запланована екскурсія до музею історії та етнографії греків Приазов’я до с. Сартана. 25 листопада  у холі факультету грецької філології відбудеться конкурс серед студентів на кращу презентацію національної страви греків та танцювальний флешмоб.

Читайте також: Генеральне консульство Греції в Маріуполі повідомляє про поновлення роботи візового відділу

 

Переглядів: 479 | Додав: Прес-центр